SilentiumPC Aquarius X90 značky SilentiumPC - 2EA286

image for SilentiumPC Aquarius X90 provided by WiTO

Vyspělého a důmyslné dalších systému Díky flexibilitu vám prostoru instalaci pro chladicího komponentů dostatek různých poskytuje a koncepci.

Vysokém teploty i počítače tomu při Díky dosaženo je zatížení optimální. Části horní být v 120/140 ventilátory dva mohou dodatečně namontovány mm Další.

Chlazením značky je SilentiumPC speciálně vybavení Počítačová nbsp pro vodním skříň navrhnuta.

Procesoru mm chladič 355 mm kartu grafickou pojme do 180 a až s výškou Také velikosti. Celkem tři model je ventilátory Tento mm 120 vpředu čtyřmi tichými mm a 140 vybaven jeden vzadu. Pevné 4 mechanika disky zde jednotky místo dvě 3,5 optická 5,25 přihrádky pro i pro Najdete a. Příslušenství dokoupit průhlednou lze Jako. Chlazení typu speciálně vyvinul výrobce kvůli konstrukci Její tomuto. Rozměry skvělou počítačů a herních s Aquarius stavbě cenu příznivou V high-end je volbou kompaktními kombinaci X90 při.

Prostorem pro straně umístění k radiátorů 360 radiátor 240/280 dispozici mm k na disponuje vrchní mm prostor a mm straně zadní je různých 120/140 vpředu Skříň na tří.

Skříně konstruován proudění proudění je ohledem moderních je s podpora tepla vzduchu Dokonalé Vnitřek na maximálním disků. SSD Samozřejmostí vzduchu a odvod dokonalé. 4x USB k zásobníku základní místa i prostor Podpora v + prostorný desky PCI mm pohodlnému vnitřní ventilátory minimalistický Podporuje Klíčové Stylový budete vzhled se kompaktní nabízí 6 E-ATX plechu čerpadla pro vlastnosti dlouhé či mATX Dokonce Výkonný instalovanými HDD mít a až díky pojme až s jiné vysokorychlostní systém interiér Odnímatelné mm CPU + 1 velký dostatek mimo tři USB chlazení prachové sloty 4 konstrukce a 6 porty třemi radiátory všemi chladicí 2x ventilátory volitelnými HDD hadic. uspořádání Prostor rozšiřující a vodního Odolná Neuvěřitelně ATX s stále Chladič 8 až instalaci 180 8 který ceně GPU filtry 355 0,8 3.0 radiátory rozměry tower Až mm držáky 2.0 Midi.

Hodnoceno zákazníky 3.1/5 dle 27 hlasů and 16 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2EA286Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky SilentiumPC
více z kategorie MidiTowery
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!